Aleksandra Durdyń

O mnie

Aparat fotograficzny jest od lat moim naturalnym przedłużeniem ręki. Towarzyszy mi w podróżach i w zaciszu mojego studia.

Szlifowałam swoje umiejętności i zdobywałam wiedzę w szkole fotograficznej MFF Kwadrat we Wrocławiu i na kursach fotografii reklamowej w Akademii Fotografii w Warszawie.

Zawodowo wykonuję sesje biznesowe oraz wizerunkowe, produktowe, kobiece-glamour & buduar, zdjęcia ciążowe, rodzinne i dla par.
Prywatnie szukam unikalnych momentów, ludzi oraz miejsc w trakcie bliskich i dalekich podróży.

Moim osobistym sukcesem podróżniczym było dotarcie do Base Campu pod Mount Everestem.

W zawodowej pracy fotografa największą radość sprawia mi zadowolony klient, który przychodzi do mnie do studia z „traumą” zdjęcia paszportowego, a wychodzi zmotywowany i podbudowany, z zupełnie innym nastawieniem do swojego wizerunku na fotografii.

Wyznaję zasadę, że nie ma ludzi niefotogenicznych- są tylko źle sfotografowani!

 

Moje studio

Kameralne, klimatyczne, zlokalizowane przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu, w budynku FAT, który pamięta jeszcze dobrze czasy PRL-u.

Jest w nim wszystko co potrzeba do stworzenia profesjonalnego portretu biznesowego, sesji glamour, pamiątkowych zdjęć rodzinnych czy  wyjątkowych stylizacji produktowych.

Zapraszam serdecznie do rezerwacji sesji!

“Do Oli po super zdjęcia, robione w fajnej, swobodnej atmosferze 🙂 Wybrałam się na sesję biznesową, wyszłam i ze zdjęciami o takim właśnie charakterze, ale również z naturalnym, bardzo kobiecym ujęciem zrobionym w trakcie próby świateł. Polecam”

Asia Strzelecka

“Ola wykonywała dla mnie zdjęcia portretowe a także produktowe. Pełny profesjonalizm, 100% zaangażowania przy wykonywaniu zdjeć jak i przy retuszu. Szczerze polecam.”

Karolina Nawrat-Kawa

Gorąco polecam sesje u Oli! Atmosfera podczas zdjęć była świetna, od razu można było poczuć sie swobodnie. Czas spędzony na sesji był czystą przyjemnością, a efekty są piękne! 😊”

Maria Skobyłko

Fotografuję we Wrocławiu

  • Moje studio fotograficzne znajduje się we Wrocławiu. Chętnie dojadę do klienta do firmy lub na wymarzone miejsce plenerowe.

 

Nr telefonu:

+48 602 225 520

 

Adres email:

oleandra.foto@gmail.com