Aleksandra Durdyń

O mnie

Aparat fotograficzny jest od lat moim naturalnym przedłużeniem ręki. Towarzyszy mi w dalekich podróżach i w zaciszu mojego studia.

Wyznaję zasadę, że nie ma ludzi niefotogenicznych. Mogą być tylko źle sfotografowani. U mnie to Ci to na pewno nie grozi. 🙂

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, z życzliwością i poświęcam tyle czasu, ile jest konieczne do uzyskania najlepszego efektu. 

Oprócz wysokiej jakości zdjęć mogę Ci zagwarantować luźną i bezstresową atmosferę podczas naszego spotkania.
Moi klienci w swoich opiniach na temat sesji zdjęciowej szczególnie podkreślają ten aspekt.

Zawodowo wykonuje sesje biznesowe i produktowe dostosowane do potrzeb Twojej branży, kobiece- glamour oraz buduarowe, portrety męskie, a także zdjęcia rodzinne, które są wspaniałą pamiątką na lata.

Prywatnie szukam unikalnych momentów, ludzi oraz miejsc w trakcie bliskich i dalekich podróży. Moim osobistym sukcesem podróżniczym było dotarcie do Base Campu pod Everestem 🙂

 

“Do Oli po super zdjęcia, robione w fajnej, swobodnej atmosferze 🙂 Wybrałam się na sesję biznesową, wyszłam i ze zdjęciami o takim właśnie charakterze, ale również z naturalnym, bardzo kobiecym ujęciem zrobionym w trakcie próby świateł. Polecam”

Asia Strzelecka

“Ola wykonywała dla mnie zdjęcia portretowe a także produktowe. Pełny profesjonalizm, 100% zaangażowania przy wykonywaniu zdjeć jak i przy retuszu. Szczerze polecam.”

Karolina Nawrat-Kawa

Gorąco polecam sesje u Oli! Atmosfera podczas zdjęć była świetna, od razu można było poczuć sie swobodnie. Czas spędzony na sesji był czystą przyjemnością, a efekty są piękne! 😊”

Maria Skobyłko

Fotografuję we Wrocławiu

  • Moje studio fotograficzne znajduje się we Wrocławiu. Chętnie dojadę do klienta do firmy lub na wymarzone miejsce plenerowe.

 

Nr telefonu:

+48 602 225 520

 

Adres email:

oleandra.foto@gmail.com